Ene Mihkelsoni teisel surmaaastapäeval avati mälestustahvel tema maakodus Haanjas, Peedomäel, kus on valminud suur osa kirjaniku romaanidest nagu ka osa tema luulest. 

Täna asub Peedomäel lõviosa Ene Mihkelsoni raamatukogust. Kirjaniku maakodu kuulub küll eraomandisse, kuid selle tegevust koordineerib MTÜ Peedomäe Tähed.

Mälestustahvli avamisel meenutati kirjanikku, loeti tema luulet ja koos Rõuge valla esindajatega istutati Peedomäele noor kask, mille tõi  kingitusena kaasa Rõuge valla kultuuri- ja spordispetsialist Marko Palo. Mälestustahvli avamisel osalesid peale Ene Mihkelsoni lähedaste, sõprade, Ene Mihkelsoni Seltsi esindajate ka lähemad naabrid ning Haanja rahvamaja ja Rõuge raamatukogu nagu ka Rõuge valla esindajad.  

Mälestustahvli avamist korraldasid MTÜ Peedomäe Tähed ja Ene Mihkelsoni Selts. 

Fotod: Jaana Muna, Janika Kronberg, Marin Laak.